Odkazy I.

Ráj-šití.cz je internetový obchod s širokým sortimentem potřeb nejen pro šití. V e-shopu Ráj šití zakoupíte kvalitní domácí šicí stroje a vyšívací stroje, overlocky a coverlocky světoznámých značek: šicí stroje Lucznik, Bernina, Brother, Janome, Zetina, Elna, Texi, Veronica, Husqvarna, Pfaff, Toyota, šicí stroje Veritas, šicí stroje Singer, AEG, overlocky Lucznik a další. Dále prodáváme galanterii, příslušenství pro šicí stroje a vyšívací stroje, mandly, atd. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Na e-shopu Ráj šití rovněž najdete zajímavé články ze světa šití a šicích strojů. Ráj šití je ráj pro všechny, kteří rádi šijí, ale i pro ty, kteří se šít teprve chystají.


OK produkt.cz
je internetový obchod, který nabízí kvalitní výrobky, jako jsou bezdotykové koše, které dopomůžou k hygienicky čisté domácnosti.  V nabídce jsou dále sejfy, sejfy stěnové, sejfy nábytkové, trezory, trezory na zbraně, poštovní schránky, digitální udírny Bradley a další sortiment. Internetový obchod OK produkt.cz nabízí pravidelné slevy, prodej na splátky, akční ceny a dopravu kurýrem až do domu.


OK obchod
– šicí stroje, overlocky, elektronika, pc hry, telefony, fotoaparáty, hobby, zahrada, dům, dílna, parfémy, mandly, trezory atd. OK obchod – zajímavé články a inspirace o zboží pro kancelář, počítač, domácnost, zahradu, dílnu a volný čas, grilování, uzení, šití atd. Články naleznete tematicky rozdělené v patrech internetového obchodního domu, jejichž sortiment představuje elektronika (mj. audio-video technika, GPS navigace, počítače), pc hry, zdraví, sport, hračky, parfémy, dům-dílna, zahrada, hodinky-šperky, šicí stroje, overlocky. Zajímavé články, které se zabývají sortimentem z jednotlivých oddělení webu.

LUCZNIK
– tradiční polská značka pro šicí stroje a overlocky se skvělým poměrem kvalita – cena. Šicí stroje LUCZNIK jsou moderní šicí stroje s velkým množstvím funkcí a stehů vč. vyšívání, overlocky a mini–overlocky pro domácí šití přímo od výhradního zastoupení pro ČR a SR. České návody na obsluhu, certifikáty. Koupit lze šicí stroje a overlocky Lucznik online i na stránkách Lucznik nebo na tel. čísle 725505344. Nabízíme pravidelné akce a slevy, záruční a pozáruční servis. Prodej, servis a poradenství i u MO prodejců v ČR a na Slovensku.

Šicí-stroj je blog pro všechny zájemce o šití, šicí techniky a šicí stroje. Je určen pro ty co hledají odpověď k vývoji a historii šicího stroje, overlocku, coverlocku a o světě šití a jeho vývoji v současnosti, kteří chtějí mít přehled o značkách a novinkách na trhu, vyměnit si zkušenosti z oblasti šití nebo se zajímají o vyšívací stroje. Na blogu Šicí-stroj.cz najdete mnoho článků o problematice šití zaměřených na téma domácí šicí stroj, overlock či coverlock, odpovědi na možné potíže nebo radu jak na to. Navštivte www.sici-stroj.cz a dočtěte se více!

OK business, s.r.o. – je obchodně poradenská firma, jejíž činnost se orientuje na průzkumy trhu, obchodní a marketingové poradenství, mystery shopping a internetový marketing. Našim zákazníkům nabízíme služby především v oblasti obchodu, marketingu či zahraničního obchodu. Nabízíme obchodní a marketingové poradenství – např. analýza trhu, analýza vlastních obchodních aktivit, atd. OK business, s.r.o. dále provozuje vlastní internetové obchody a projekty.

OK blog je blog o společnosti OK business, s.r.o., a všech jejích aktivitách, které vyvíjí. V OK blogu najdete články na téma šicí stroje, overlocky, internetové obchody, akce a slevy, a další. Témata šicí stroje a overlocky jsou podrobně rozvedena se zvláštním zřetelem na další aktivity společnosti. Blog najdete na adrese: ok1blog.blog.cz.

Mandly, mandlování – vše, co jste potřebovali vědět. Mandly, mandl, mandlování – web o mandlu, mandlech, značkách, typech, mandlování. Na stránkách Mandly.cz najdete spoustu článků, rad jak mandlovat, jaké jsou typy mandlů, který typ mandlu je vhodný pro Vás nebo Vaši provozovnu.
Informační stránky věnované šicím strojům, overlockům a coverlockům. Na overlocky-šicí-stroje naleznete všechny dostupné značky vyrábějící šicí stroje, overlocky i coverlocky. Dále zajímavosti ze světa šití, historii značek, novinky i šicí stroje v akci, prověřené prodejce.

UA-41732297-1